Metanox is uw automatiseringspartner
Metaalbewerkingsspecialist Metanox verdeelt onder meer de topmerken Durma en Euromac, die beide aanwezig waren op Blechexpo en volop inzetten op automatisering. Hieronder lichten we enkele van hun innovatieve oplossingen voor u uit.
Volautomatische lijn voor ponsen en buigen
Ruw materiaal gaat van de geautomatiseerde laadtoren naar de pons. Van daaruit worden de bewerkte stukken automatisch rechtstreeks doorgevoerd naar de paneelbuigmachine. Eens afgewerkt, wordt het deel via een transportband of robotarm gesorteerd voor postprocessing.
Hoogefficiënte lijn voor snijden en buigen
De Durma Rapid Server belaadt een lasermachine voorzien van een 20 kW IPG bron en D-MIX Unit voor ultrasnel snijden van staal met een laag koolstofgehalte. Het ontladen van de bewerkte stukken gebeurt gerobotiseerd, en een AGV voert de lasergesneden stukken naar een gerobotiseerde plooibank met automatische toolwissel.
Gerobotiseerde buigcel
De Fx buigcel 1023-1547 PLUS is mogelijk met de compacte plug-and-play Robot Kuka KR 10 cybertech nano, of standaard met afvoerband, met de 7-assige robot MAX 7 met meerdere paletten, of met KR70 en KR 70 MAX.
Leer meer over alle mogelijkheden van de geautomatiseerde elektrische kantpers van Euromac.

