Partnercontent Procesautomatisering

SafeZone 3 CIP Safety Laser Scanner

Rockwell Automation introduceert de nieuwe Allen-Bradley Guardmaster SafeZone 3 met CIP-veiligheid. De SafeZone 3 veiligheidslaserscanner is uitgerust met Common Industrial Protocol (CIP) Safety over Ethernet/IP™ en biedt het voordeel van integratie in een GuardLogix-besturingssysteem met Studio 5000 Logix Designer. Het ondersteunt ook de Device Level Ring (DLR) netwerktopologie, wat de veerkracht van het netwerk vergroot.

11 maart 2021

Nieuwe generatie

Ontworpen voor gebruik in of rond gevaarlijke gebieden, toegangspunten en gevarenzones, is de SafeZone 3 het volgende generatie veiligheidslaserscannerplatform. Deze scantechnologie verbetert de nauwkeurigheid van de scangegevens en verhoogt de ongevoeligheid van de scanner voor stof, rook en optische interferentie. Bovendien helpt het configuratiegeheugen in de systeemconnector van de SafeZone 3 om downtime te vermijden wanneer een snelle vervanging van het apparaat vereist is. CIP-beveiliging via EtherNet/IP maakt intelligente beveiliging in uw Connected Enterprise mogelijk en levert uitgebreide gegevens van de fabrieksvloer.

routeco

Andere kenmerken zijn een helder, meerkleurig display met gebruiksvriendelijke drukknoppen voor het bekijken van de apparaatinstellingen en -status. De SafeZone 3 scanner biedt een brede scanhoek van 275° en een configureerbaar resolutiebereik van 30 mm tot 200 mm. Het scanbereik is 5,5 m en dit bereik kan worden verdeeld in acht verschillende veiligheidszones.

ROUTECO
EVERDONGENLAAN 23
2300 TURNHOUT
+3214394340
sales-be@routeco.com
www.routeco.com

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

ROUTECO

EVERDONGENLAAN 23, TURNHOUT 2300
Industriële pcElektromotorenServomotorenIndumationSturingen

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
13 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine