C5KC en C5PC

De C5KC en C5PC 1D/2D stationaire codescanners maken tijdsverslindende softwareinstallaties overbodig. Auto-setup, auto-focus en nieuwe decodeeralgoritmes leveren automatisch uitmuntende scanprestaties tegen zo goed als elke achtergrond.
De scansettings zijn toegankelijk via de intuïtieve userinterface WebLink. Met de kleinste formaten voor 1D/2D codescanners zijn ze ideaal voor toepassingen in extreem compacte machines.
• Afmetingen: 25 × 45 × 45 mm
• Tot 60 scans/s
• Interfacemogelijkheden: RS-232, Ethernet TCP/IP, PROFINET, EtherNet/IP
• Leest alle courante 1D/2D codes
• Resoluties: 0,34, 1,2 en 5 MP

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
13 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine