Welda demonstreert Power Pulse 505D Full Digital

Niet enkel extern digitaal, maar ook compleet intern

De Weco Power Pulse 505 is een digitaal inverter lastoestel dat uitgerust is met de laatste nieuwe Weco technologieën, waardoor perfecte resultaten bereikt worden in elke bedrijfstoestand. Dankzij de werkingscyclus van 400A bij 100% (40°C) kunt u continu werken, zelfs met toepassingen die een hoge werkcyclus vereisen.
De Weco Digital Control Technology zorgt voor verzekerde stabiliteit en een optimale boogbalans, vanaf de boogontsteking tot het voltooien van de lasbewerking. Door de vorige generatie DSP (Digital Signal Processor) maakt de digitale besturing van deze inverter het mogelijk om de laskarakteristiek snel en nauwkeurig te regelen. De lasparameters worden dynamisch gecontroleerd en in realtime gewijzigd.
Met de Weco Multivoltage zal de stroomvoorziening nooit een probleem zijn, zelfs niet in onstabiele omstandigheden. De machine kan op elke driefasenvoeding worden aangesloten, omdat deze zich automatische aanpast aan de beschikbare spanning ter plaatse om altijd een perfecte werking te garanderen.
De speciale Power Focus functie is ontworpen om de totale laskosten te verlagen, waardoor het totale aantal te lassen verbindingen verminderd wordt. Deze functie zorgt ook voor een hogere penetratie, een hogere lassnelheid en een lager risico op vastkleven.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Gerelateerde artikels

Metanox treedt toe tot de Welda Group

Op 23 september werd de overname van Metanox door Welda Group beklonken. Zaakvoerders Christian Vanlerberghe (62) en Yves Vynckier (62) het tijd om de toekomst van hun bedrijf Metanox en de medewerkers een breder toekomstperspectief te geven.

Combimachine al lang geen nichetoepassing meer

De omvorming van grote, vlakke platen tot compleet nieuwe producten gebeurt in toenemende mate met combimachines. Dergelijke machines verenigen het beste van twee bewerkingen in één procesgang, waardoor die de noodzaak van secundaire bewerkingen beperken of zelfs elimineren.

Technisch keramiek 3D-printen: aantrekkelijk als het de kosten rechtvaardigt

In de halfgeleiderindustrie maar ook in ruimtevaart- en defensietoepassingen wordt technisch keramiek om uiteenlopende redenen steeds vaker gebruikt. Stilaan zie je meer en meer toepassingen die 3D-geprint zijn. Opent dit nieuwe mogelijkheden voor de toepassing van dit hightech materiaal? Of blijft het een nichetechnologie?

Landré toont met HSG toekomst van lasersnijden op TechniShow

Op TechniShow 2026 brengt Landré met HSG een duidelijke boodschap: wie vandaag wil investeren in efficiënte, geautomatiseerde plaat- en buisbewerking, vindt op hun stand concrete oplossingen die verder gaan dan alleen machinevermogen. Met de presentatie van onder meer de G3015H plaatlaser en de TS2 buislaser tonen zij de nieuwste innovaties van HSG, gericht op hoge productiviteit, flexibiliteit en toekomstgerichte automatisering.

Print Magazine

Recente Editie
21 november 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine